تاریخ انتشار: 1401/04/01 16:22 حوزه انتشار: ستاد مرکزی شناسه خبر: 34826

با حضور رئیس کمیته امداد انجام شد؛

تحویل 300 واحد مسکن به مددجویان استان همدان

بختیاری

با حضور رئیس کمیته امداد، علاوه بر تحویل 300 واحد مسکن به مددجویان استان همدان، ساخت 460 واحد مسکن ویژه خانواده‌های تحت حمایت در استان آغاز شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، سیدمرتضی بختیاری، رئیس کمیته امداد در مراسم افتتاح 300 واحد مسکونی مددجویان استان همدان گفت: برای ساخت این ۳۰۰ واحد مسکن ۳۶   میلیارد تومان اعتبار از منابع کمیته امداد و خیران هزینه شده است.

رئیس کمیته امداد افزود: با برنامه‌ریزی انجام شده توسط وزارت مسکن و شهرسازی و کمیته امداد، زمین مورد نیاز برای احداث ۴۶۰ واحد دیگر در استان همدان آماده شده است.

وی با یادآوری همراهی و همدلی خوب مسئولان استان همدان در ساخت مسکن مددجویان اظهار کرد: آئین واگذاری این ۴۶۰  واحد مسکونی نیز تا پایان سال انجام خواهد شد.

بختیاری با اشاره به یکی از ارکان توانمندسازی مددجویان بحث تامین مسکن است، خاطرنشان کرد: تلاش می‌شود از طریق تفاهم‌نامه با دیگر نهادهای انقلابی، خانواده‌های فاقد مسکن صاحب سرپناه مناسب شوند.

رئیس کمیته امداد با تقدیر از مجموعه‌های صنعتی و اقتصادی برای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی، تاکید کرد: از طریق هم‌افزایی با مجموعه صنعتی گلرنگ 30 واحد مسکن در شهرستان تویسرکان برای مددجویان احداث شده است.

انتهای پیام