تاریخ انتشار: 1401/04/01 16:46 حوزه انتشار: ستاد مرکزی شناسه خبر: 34833

با حضور معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد انجام شد؛

افتتاح نخستین مرکز نیکوکاری مخابرات کشور در قزوین

آسوده

نخستین مرکز نیکوکاری مخابرات کشور با حضور معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد در قزوین افتتاح شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، در مراسمی با حضور حبیب‌اله آسوده، معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد، نخستین مرکز نیکوکاری مخابرات کشور در استان قزوین افتتاح شد.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد در این مراسم با بیان اینکه وظیفه اصلی کمیته امداد فراهم کردن بستر حضور مردم در کار خیر است، گفت: برای توسعه کار خیر باید نهادسازی کنیم و این مسیر سازماندهی شده باشد تا فرآیند خدمت‌رسانی به محرومان گسترده شود.

وی با اشاره به سابقه فعالیت مراکز نیکوکاری در کشور، افزود: از سال 90 نهاد مردمی محله‌محوری که مرکز نیکوکاری نام گرفته است، فعالیت خود را آغاز کرد.

آسوده با تاکید بر اینکه کمیته امداد در کار این مراکز دخالتی ندارد، اظهار کرد: نقش کمیته امداد در مراکز نیکوکاری نقش نظارت، صیانیت و پشتیبانی است و در مراکز نیکوکاری مردم خودشان کمک‌ها را جمع‌آوری می‌کنند و به دست نیازمندان می‌رسانند، در نتیجه مرکز نیکوکاری محور خدمت‌رسانی مردمی است.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد با اشاره به افتتاح نخستین مرکز نیکوکاری مخابرات کشور در قزوین، خاطرنشان کرد: امروز شاهد افتتاح مرکز نیکوکاری درسازمانی هستیم که فعالیت‌هایش دانش‌محور است.

وی تاکید کرد: انتقال دانش و تجربه به خانواده‌های نیازمند برای راه‌اندازی کسب و کارهای جدید رویکردی است که باید به درستی مورد توجه قرار گیرد. همچنین استفاده از ظرفیت‌های مخابرات برای ترویج فرهنگ خیر و نیکوکاری، می‌تواند در این مرکز برجسته باشد.

انتهای پیام