دکمه موبایل منو

جزییات خبر

دوشنبه / ۹ مرداد ۱۳۹۶ / ۱۱:۵۹
سرویس : چهارمحال بختیاری
کد خبر : ۱۵۵۸۳۱
گزارشگر : ۲۰

مهندس فتاح فردا به استان چهارمحال و بختیاری سفر می کند

(دوشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۶) ۱۱:۵۹

مهندس فتاح در ادامه بازدید های استانی، طی سفری دو روزه به استان چهارمحال و بختیاری سفر می کند تا علاوه بر دیدار با مسئولان استانی با حضور در خانه تعدادی از مددجویان از وضعیت خدمات دهی به آنها مطلع شود.

رئیس کمیته امداد در ادامه سفرها و بازدید های استانی طی سفری دو روزه که از فردا(سه شنبه)  آغاز می شود برای دومین بار با سمت ریاست کمیته امداد به استان چهارمحال و بختیاری سفر می کند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛مهندس سید پرویز فتاح، رئیس کمیته امداد در آغاز سفر به استان چهارمحال و بختیاری با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرکرد دیدار خواهند نمود و پس از آن قاسم سلیمانی استاندار استان پذیرای رئیس کمیته امداد خواهند بود.

 حرکت به سمت دو شهرستان فارسان و کوهرنگ و ملاقات با امام جمعه و فرماندار و دیدار با پرسنل شهرستان ها از دیگر برنامه های مهندس فتاح در استان خواهد بود و برای تکریم و بررسی مشکلات اقتصادی و فرهنگی از خانواده های مددجویان در روز سه شنبه سرکشی و بازدیدخواهند کرد.

طبق برنامه ریزی های صورت گرفته ادامه سفر رئیس کمیته امداد در روز دوم ( چهارشنبه 11 مرداد )  با نشست های تخصصی و برگزاری جلسات با شورای معاونین و مدیران شهرستان های استان، کارشناسان و کارکنان طرح کرام ایتام و جلسه با مددکاران ادامه خواهد داشت.

سفر مهندس سید پرویز فتاح رئیس کمیته امداد با جلسه کارشناسان امور خیرین و نیروهای جمع آوری صدقات پایان می پذیرد.

شایسته ذکر است؛ رئیس کمیته امداد در دور اول سفرهای استانی مورخ 13 آبان 1394 به بام ایران استان چهارمحال و بختیاری سفر نموده اند.

انتهای پیام
تعداد بازدید : ۷۸۵پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید