دکمه موبایل منو

جزییات خبر

سه شنبه / ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ / ۱۳:۳۶
سرویس : چهارمحال بختیاری
کد خبر : ۱۵۶۰۹۲
گزارشگر : ۲۰
نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری:

دولت‌مردان و نهادهای انقلابی موظف به ریشه‌کنی فقرند

(سه شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۶) ۱۳:۳۶

دولت‌مردان و نهادهای انقلابی موظف به ریشه کنی فقر و تامین نیازهای حداقلی و سطحی افراد محروم جامعه هستند البته با توجه به مشکلات و کمبود منابع مالی، یاری نیکوکاران و مؤسسات خیریه در این زمینه نیاز است.

آئین اهدا جهیزیه به نوعروسان نیازمند با همکاری بنیاد خیریه وفاق سبز علوی کشور در دفتر نماینده ولی فقیه استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ حجت الاسلام محمدعلی نکونام نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرکرد در این مراسم ضمن تشکر از فعالیت های بنیاد وفاق سبز علوی در استان گفت: بزرگ ترین خیر در جهان، نظام جمهوری اسلامی است که با مدیریت امام راحل و پشتوانه مردم بنیانگذاری شد و خدمات ارزنده ای به مردم جهان ارائه کرد.

حجت الاسلام نکونام با بیان اینکه با نابودی طاغوت و کفر در ایران زمینه استقلال مردم برای بروز افکار نیک و خیرخواهانه فراهم شده است افزود:دولت‌مردان و نهادهای انقلابی موظف به ریشه کنی فقر و تامین نیازهای حداقلی و سطحی افراد محروم جامعه هستند البته با توجه به مشکلات و کمبود منابع مالی، یاری نیکوکاران و مؤسسات خیریه در این زمینه نیاز است.

وی به آثار و برکات نیکوکاری در اسلام و جامعه اشاره و بیان کرد: بنیادها و مؤسسات خیریه یکی از دلایل استحکام و مقاومت نظامی اسلامی است تا دشمن بداند این نظام در همه امور می تواند مستقل و آزادانه عمل کند و در فعالیت های جامعه جهانی پیشرو باشد.

نماینده ولی فقیه ازدواج را سنت حسنه رسولان خدا و اهل بیت(ع) دانست و مطرح کرد: زوج های جوان برای پرورش و تربیت فرزند صالح باید با شناخت و بررسی های دقیق فردی مناسب را انتخاب کنند و در طول زندگی زناشویی از قرآن و اهل بیت(ع) بهره مند شوند.

نکونام با اشاره به اینکه کمک های مؤسسات خیریه و رفع نیازهای مردم نیازمند در مناطق محروم، انقلاب را ریشه دار می کند گفت: بنیاد خیریه وفاق سبز علوی خدمات ارزنده ای در مناطق محروم انجام داده است که یکی از برنامه های آتی این بنیاد ساخت حوزه های علمیه و کمک به ساخت مصلی بزرگ امام خمینی(ره) در شهرکرد خواهد بود.

انتهای پیام/


تعداد بازدید : ۳۵۶پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید