دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۱۵ شهریور ۱۳۹۶ / ۰۹:۳۳
سرویس : چهارمحال بختیاری
کد خبر : ۱۵۷۲۲۲
گزارشگر : ۶۷
مدیرکل کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری اعلام کرد

افزایش 83 درصدی مشارکت مردم در طرح «ذبح عظیم»

(چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۶) ۰۹:۳۳

ارزش نذورات قربانی مردم استان چهارمحال و بختیاری در عید قربان به 295 میلیون تومان رسید که نسبت به سال گذشته بیش از 83 درصد افزایش داشته است.

مدیرکل کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری اقدامات انجام شده در روز عید قربان و میزان مشارکت مردم و خیران در طرح«ذبح عظیم» را تشریح کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ علی ملک پور، مدیرکل کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه طرح ذبح عظیم برای سومین سال متوالی در استان اجرا می شود گفت: سال جاری 16 دفتر کمیته امداد، 35 پایگاه مراکز نیکوکاری و 80 پایگاه در میعادگاه های نمازجمعه سطح استان آماده دریافت نذورات خیران و مردم نیکوکار استان در طرح نذورات قربانی هستند که پیش بینی می شود بیش از 373 میلیون تومان گوشت قربانی بین نیازمندان استان توزیع شود.

ملک پور با بیان اینکه کمک های عید قربان در اولین فرصت و با اولویت ایتام ،محسنین و سالمندان توزیع می شود افزود: مبلغ 295 میلیون تومان تا به امروز جمع آوری شده است که بیش از 267 میلیون به صورت کالا و مابقی نقدی بوده که مشارکت مردم و خیران نسبت به سال گذشته بیش از 83 درصد افزایش داشته است.

وی با اعلام اینکه این طرح در طول سال ادامه دارد بیان کرد: بیشترین مشارکت در مناطق لردگان، اردل و میانکوه بوده که انتظار می رود مابقی مناطق در جذب مشارکت های مردمی فعالیت بیشتری داشته باشند و کمک های جمع آوری شده بین نیازمندان 70شهر و روستای استان توزیع شود.

مدیرکل کمیته امداد به همکاری اداره دامپزشکی و حوزه های علمیه در طرح ذبح عظیم اشاره کرد و گفت: در طرح ذبح عظیم، کشتار گوسفندان برای کمیته امداد رایگان انجام می شود.

ملک پور افزود: نیکوکاران می توانند با شماره گیری کد #1*۸۸۷۷* و یا نصب نرم افزار سکه بر روی تلفن همراه خود در جهت یاری رساندن به نیازمندان واقعی جامعه مشارکت کنند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۵۹۹پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید