دکمه موبایل منو

جزییات خبر

سه شنبه / ۱۰ مرداد ۱۳۹۶ / ۱۴:۰۱
سرویس : چهارمحال بختیاری
کد خبر : ۱۵۵۹۲۲
گزارشگر : ۲۰
نماینده ولی‌فقیه در استان چهارمحال‌و‌بختیاری در دیدار با فتاح:

حضور میدانی از مهم‌ترین برنامه‌های یک مدیر خوب است

(سه شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۶) ۱۴:۰۱

کمیته امداد از تشریفات و اسراف در امور پرهیز کند و همچنان مسیر امدادرسانی و محرومیت‌زدایی به صورت میدانی را ادامه دهد.

ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد در جریان سفر رئیس کمیته امداد به این استان درباره 

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ حجت الاسلام والمسلمین محمد علی نکونام، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرکرد در این نشست گفت: مدیریت در نظام جمهوری اسلامی باید بر اساس آموزه‌های اسلامی و سیره اهل بیت (ع) مدون و برنامه ریزی شود و عملکرد مدیران جهادی نسبت به رفع مشکلات جهادی شد.

نکونام با بیان اینکه مدیران به ارائه آمار و ارقام بسنده نکنند و برای رفع مشکلات نیازمندان تلاش بیشتری داشته باشند افزود: حضور میدانی از مهم ترین برنامه‌های یک مدیر خوب است؛ چراکه از نزدیک با زندگی محرومان آشنا می‌شود و گزارش های ارسالی را تجزیه و تحلیل می‌کند.

وی خواستار رفع تبعیض‌ها و رفع فقر و محرومیت در کشور شد و گفت: کوچک‌سازی کمیته امداد از فعالیت ها و برنامه ریزی های خوب و پسندیده در مدیریت جدید است؛ این نهاد از تشریفات و اسراف در امور پرهیز کند و همچنان مسیر امدادرسانی و محرومیت زدایی به صورت میدانی را ادامه دهد.

امام جمعه شهرکرد با اعلام اینکه طرح‌های اشتغال‌زایی زیادی توسط این نهاد اجرا شده است گفت: باید نظارت بر پرداخت تسهیلات اشتغال‌زایی و نحوه اجرا و فعالیت طرح‌ها به صورت مداوم و مستمر صورت بگیرد و حوزه تخصصی برای حمایت از طرح‌های توانمندسازی و خودکفایی تشکیل شود.

نکونام به مشارکت مردم و خیران در طرح های کمیته امداد اشاره کرد و افزود: میزان مشارکت مردم در طرح های کمیته امداد بیان گر اعتماد مردم به این نهاد است و باید این اعتماد که برای کمیته امداد سرمایه ای گران بهاست حفظ و تقویت شود.

انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۶۱۳پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید