دکمه موبایل منو

جزییات خبر

سه شنبه / ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ / ۱۳:۳۵
سرویس : چهارمحال بختیاری
کد خبر : ۱۵۶۰۹۷
گزارشگر : ۲۰
مدیرکل کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری خبر داد:

اهدای جهیزیه به 25 نو عروس نیازمند

(سه شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۶) ۱۳:۳۵

احداث یک باب مدرسه، پرداخت سرانه کمک هزینه یک سال دو مدرسه شبانه روزی و اجرای طرح توسعه روستایی در چهارمحال و بختیاری از جمله اقدامات بنیاد خیریه وفاق سبز علوی است.

آئین اهدا جهیزیه به نوعروسان نیازمند با همکاری بنیاد خیریه وفاق سبز علوی کشور در دفتر نماینده ولی فقیه استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ علی ملک پور مدیرکل کمیته امداد استان با اعلام اینکه طرح «شوق زیارت» در کمیته امداد برای اعزام زائران به اماکن مقدسه اجرا شده است گفت: از ابتدای سال جاری بیش از 120 نفر به عتبات عالیات اعزام شده اند که هزینه سفر یک گروه 42 نفره با اولویت زنان سرپرست خانوار بر عهده بنیاد خیریه وفاق سبز علوی بود.

ملک پور به امضای تفاهم نامه مابین بنیاد خیریه وفاق سبز علوی، سازمان آموزش و پرورش و کمیته امداد اشاره کرد و افزود:این بنیاد اقدامات جهادی خود را از ابتدای سال جاری در استان آغاز کرده است.

وی با اشاره به اینکه در این مراسم به 25 زوج جهیزیه اهداء می شود گفت: اقلام اهدائی شامل یخچال، گاز، فرش و سایر الزامات زندگی بود که ارزش ریالی جهیزیه اهداء شده به نوعروسان 50 میلیون ریال است.

مدیرکل کمیته امداد از ساخت40 مسکن برای محرومان توسط این بنیاد خبر داد و مطرح کرد: ساخت یک باب مدرسه، پرداخت سرانه کمک هزینه یک سال دو مدرسه شبانه روزی و اجرای طرح توسعه روستایی در چهارمحال و بختیاری از دیگر اقدامات در برنامه های بنیاد خیریه وفاق سبز علوی است.

انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۷۴۹پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید