دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۲۲ شهریور ۱۳۹۶ / ۱۳:۰۲
سرویس : چهارمحال بختیاری
کد خبر : ۱۵۷۴۱۷
گزارشگر : ۶۷

حمایت 13هزار و 820 حامی از ایتام چهارمحال و بختیاری

(چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶) ۱۳:۰۲

مبلغ دو میلیارد و 900 میلیون تومان به ایتام کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری کمک شده که مبلغ دو میلیارد تومان به صورت نقد و مابقی به صورت کالا بوده است.

معاون توسعه مشارکت های مردمی استان چهارمحال و بختیاری ضمن ارائه گزارشی از اقدامات صورت گرفته حوزه طرح «اکرام ایتام» از خیران و نیکوکاران جهت شرکت در این طرح دعوت به عمل آورد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛نصیر محمودی، معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری با اشاره به اجرای طرح « اکرام ایتام » گفت: این طرح یکی از طرح های مشارکتی کمیته امداد است که خیران و نیکوکاران می توانند با مراجعه به دفاتر کمیته امداد حمایت مادی و معنوی یک یا چند یتیم را برعهده گرفته و با پرداخت حداقل مبلغ به معیشت و هزینه های تحصیلی این عزیزان کمک کنند.

محمودی با اعلام اینکه هر یتیم دارای حساب و کد شناسه واریز جداگانه و مخصوص است افزود: کمک ها و مبالغ پرداختی حامیان مستقیم و بدون واسطه به حساب شخصی ایتام واریز شده و قابل برداشت برای آنها است.

وی بیان کرد: 13 هزار و 820 حامی از ایتام استان حمایت می کنند که بیشترین مشارکت حامیان در مناطق یک و دو شهرکرد و شهرستان لردگان است.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان با تأکید براینکه بخش قابل توجهی از مشکلات معیشتی، تحصیلی و فرهنگی نیازمندان از طریق مبالغ واریزی حل می شود تشریح کرد:دو هزار و 350 یتیم تحت حمایت این نهاد است که هزار و 870 یتیم زیر 18 سال بوده و بیشترین یتیم در شهرستان لردگان، منطقه یک شهرکرد و شهرستان فارسان ساکن هستند.

وی اعلام کرد: مبلغ دو میلیارد و 900 میلیون تومان به ایتام کمیته امداد استان کمک شده که مبلغ دو میلیارد تومان به صورت نقد و مابقی به صورت کالا بوده است.

شایسته ذکر است؛ خیران و نیکوکاران می توانند برای حمایت از فرزندان ایتام تحت حمایت به سایت طرح «اکرام ایتام» مراجعه و اعلام همکاری کنند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۵۸۵پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید