دکمه موبایل منو

جزییات خبر

سه شنبه / ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ / ۱۲:۱۰
سرویس : چهارمحال بختیاری
کد خبر : ۱۶۰۶۲۳
گزارشگر : ۸۹
با حضور مسئولان استانی صورت گرفت:

افتتاح مؤسسه خیریه احسان و نیکوکاری «نور امید» در شهرکرد

(سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶) ۱۲:۱۰

مجلس شورای اسلامی حساسیت بیشتری نسبت به کمیته امداد و سازمان بهزیستی دارد و به دنبال حمایت از این دو سازمان به‌منظور فقرزدایی است.

مؤسسه خیریه احسان و نیکوکاری نور امید شهرکرد با حضور مسئولین استانی در چهارمحال و بختیاری افتتاح شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ اردشیر نوریان، نماینده مردم شهرستان‌های شهرکرد، سامان و بن در مجلس شورای اسلامی در این برنامه گفت: یکی از دلایل تشکیل و تأسیس سازمان‌ها و نهادهای حمایتی و مؤسسات خیریه، مشارکت عموم مردم جامعه در کارهای نیک و خداپسندانه است که بهترین و مطلوب‌ترین فعالیت‌ها در کمک‌رسانی و برآورده کردن نیاز همنوعان است.

نوریان در ادامه افزود: فعالیت و مشارکت در طرح‌های حمایتی و امدادرسانی جزء خدمات ماندگار است که نتیجه و ثمره آن در نسل‌های بعدی نیز نمایان خواهد بود.

وی به تعامل مجلس شورای اسلامی و کمیته امداد اشاره و تأکید کرد: مجلس شورای اسلامی حساسیت بیشتری نسبت به کمیته امداد و سازمان بهزیستی دارد و به دنبال حمایت از این دو سازمان به‌منظور فقرزدایی است.

نماینده مردم شهرستان‌های شهرکرد، سامان و بن در مجلس شورای اسلامی اعلام کرد: کمیته امداد استان و سازمان بهزیستی به دنبال توانمندسازی و توان‌بخشی خانواده‌های تحت حمایت خود باشند.

در ادامه علی ملک پور مدیرکل کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری گفت: برنامه‌هایی که در کمیته امداد تهیه و تدوین‌شده و خدماتی که طی سال‌های گذشته ارائه‌شده به‌منظور جلوگیری از موازی کاری با سایر سازمان‌ها حمایتی و مؤسسات خیریه بوده است.

ملک پور با اشاره به اینکه تأمین مسکن مددجویان از اولویت امور کمیته امداد است افزود: کمیته امداد بخشی از اعتبارات خود را به‌منظور شروع فعالیت، مشارکت و همکاری بیشتر با مؤسسه خیریه نور امید در اختیار آن‌ها قرار خواهد داد.

وی اعلام کرد: یکی از مهم‌ترین اقدامات در بودجه سال 1397 توسعه بیمه زنان سرپرست خانوار بود که در سال آینده در این حوزه فعالیت‌ها و اقدامات مطلوبی خواهیم داشت.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۱,۰۴۱

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید