دکمه موبایل منو

جزییات خبر

یکشنبه / ۶ اسفند ۱۳۹۶ / ۱۲:۲۳
سرویس : چهارمحال بختیاری
کد خبر : ۱۶۰۷۶۳
گزارشگر : ۸۹
در دیدار با امام جمعه شلمزار مطرح شد:

مرکز نیکوکاری شهر دستناء افتتاح می‌شود

(یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶) ۱۲:۲۳

مراکز نیکوکاری در کمیته امداد با هدف افزایش مشارکت عمومی و فقرزدایی نیازمندان راه‌اندازی شده که تحقق این امور منجر به رشد اقتصادی و فرهنگی خانواده‌ها خواهد شد.

امام‌جمعه شهر شلمزار و رئیس شورای شهر برای رسیدگی و بررسی وضعیت امدادرسانی به نیازمندان با مدیرکل کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری دیدار و گفت‌وگو کردند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ علی ملک پور مدیرکل کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری در این دیدار گفت: برنامه و سیاست‌های کمیته امداد توانمندسازی و استقلال یافتن خانواده‌های تحت حمایت بوده که تأمین مسکن مددجویی و ایجاد مشاغل خرد و پایدار از مهم‌ترین عوامل در توانمندسازی آن‌ها است.

ملک پور بابیان اینکه برای رسیدن به اهداف و برنامه‌های کمیته امداد باید با سرعت و دقت بیشتری حرکت کنیم بیان کرد: برای رسیدگی بهتر و سریع‌تر به نیازهای مددجویان، اداره بخش ناغان در شهرستان کیار افتتاح و راه‌اندازی شد که زیرمجموعه دفتر استان فعالیت می‌کند.

مدیرکل کمیته امداد استان با اعلام اینکه مراکز نیکوکاری علاوه بر شناسایی فقر باید توانمندی‌های هر محله را نیز شناسایی کنند گفت: مراکز نیکوکاری در کمیته امداد باهدف افزایش مشارکت عمومی و فقرزدایی نیازمندان راه‌اندازی شده که تحقق این امور منجر به رشد اقتصادی و فرهنگی خانواده‌ها خواهد شد.

وی مطرح کرد: مرکز نیکوکاری شهر دستناء با توجه به قابلیت‌ها و ظرفیت‌های این شهر با همکاری مردم و مسئولین افتتاح و راه‌اندازی خواهد شد.

ملک پور در ادامه تأکید کرد: کمیته امداد استان با مؤسسات خیریه تعامل و همکاری مطلوبی دارد و این نهاد به دنبال رقابت و موازی کاری با این مؤسسات نبوده و به دنبال توانمندسازی نیازمندان است.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۴۷۹

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید