دکمه موبایل منو

جزییات خبر

سه شنبه / ۱۵ اسفند ۱۳۹۶ / ۱۴:۲۹
سرویس : چهارمحال بختیاری
کد خبر : ۱۶۰۹۷۲
گزارشگر : ۸۹
نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری:

احسان و نیکوکاری لازمه حیات و زنده بوده انسان است

(سه شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۶) ۱۴:۲۹

چراغ نیکوکاری باید هر روز روشن بوده و معطوف به هفته احسان و نیکوکاری و روزهای عید نباشد.

نماینده ولی‌فقیه در استان چهارمحال و بختیاری به مناسبت سالروز تأسیس کمیته امداد و آغاز هفته احسان و نیکوکاری با شورای مدیران کمیته امداد استان دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمدعلی نکونام نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه شهرکرد در این دیدار گفت: همه مؤمنان محسن هستند و رفتار ایمانی آن‌ها با احسان و نیکوکاری آمیخته‌شده و این احسان لازمه حیات و زنده بودن انسان است.

نکونام با بیان اینکه باید احسان در همه زمینه‌ها و امور انسانی وارد شود افزود: با توجه به شرایط کنونی و معیشت مردم، بیشتر احسان باید در عرصه اقتصادی نمایان شود.

وی جشن نیکوکاری را یکی از مصادیق احسان و نیکوکاری دانست و بیان کرد: جشن نیکوکاری باید به‌صورت روزانه در زندگی مؤمنان تکرار شود. نماینده ولی‌فقیه در استان ادامه داد: چراغ نیکوکاری باید هر روز روشن بوده و معطوف به هفته احسان و نیکوکاری و روزهای عید نباشد.

امام‌جمعه شهرکرد به ترویج و نهادینه کردن فرهنگ نیکوکاری در جامعه تأکید کرده و افزود: همه مردم به‌ویژه نیازمندان برای گره‌گشایی از مشکلات به‌اندازه توان و وسع خود در این جشن شرکت کنند.

نماینده ولی‌فقیه در چهارمحال و بختیاری با اشاره بر لزوم وجود امدادرسانی مقطعی در میان افراد نیازمند، افزود: افرادی شاید تحت پوشش کمیته امداد نیستند اما به‌صورت مقطعی نیازمند هستند، نباید این افراد را از امدادرسانی محروم کرد.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۵۷۵

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید