دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ / ۱۲:۰۶
سرویس : چهارمحال بختیاری
کد خبر : ۱۶۱۵۵۹
گزارشگر : ۸۹
در سال گذشته انجام شد

اختصاص یک میلیارد تومان به طرح‌های فرهنگی کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری

(چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷) ۱۲:۰۶

طرح «شوق زیارت» باهدف مشارکت خیران و نیکوکاران در اعزام نیازمندان به اماکن زیارتی راه‌اندازی شده است که در سال گذشته دو هزار و 853 نفر از مددجویان استان چهارمحال و بختیاری در قالب این طرح به اماکن زیارتی اعزام شده‌اند.

معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری گزارشی از اردوهای آموزشی، تفریحی و زیارتی این نهاد در سال گذشته ارائه کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ اکبر ایازی، معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری گفت: افزایش و ارتقاء بینش و آگاهی علمی و اعتقادی مددجویان از الزامات و محورهای اساسی فعالیت‌های فرهنگی کمیته امداد است.

ایازی با بیان اینکه فعالیت‌های فرهنگی مهم‌ترین قدم در توانمندسازی مددجویان به شمار می‌رود افزود: در سال گذشته هشت هزار و 750 نفر از خدمات حوزه فرهنگی در قالب آموزش خانواده بهره‌مند شده‌اند و هزینه‌های تحصیلی و فرهنگی چهار هزار و 158 دانش‌آموز و دانشجوی تحت حمایت پرداخت شده است.

وی اعلام کرد: به‌منظور تقویت باورهای دینی و آشنایی با آموزه‌های قرآنی و سیره اهل‌بیت (علیهم‌السلام)، آشنایی بیشتر و بهتر مددجویان با مسائل فقهی و افزایش روحیه خودباوری، برنامه‌های فرهنگی متنوعی در قالب اردوهای آموزشی، زیارتی و تفریحی برگزار می‌شود.

معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان در ادامه بیان کرد: سال گذشته یک هزار و 809 نفر به مشهد، قم و عتبات عالیات اعزام شده‌اند که بیشترین اعزامی‌ها از شهرستان‌های شهرکرد، لردگان و بروجن بوده است.

وی از اجرای طرح «شوق زیارت» با همکاری خیران و سازمان‌ها خبر داد و گفت: این طرح باهدف مشارکت خیران و نیکوکاران در اعزام نیازمندان به اماکن زیارتی راه‌اندازی شده است که سال گذشته دو هزار و 853 نفر از مددجویان استان چهارمحال و بختیاری به این اماکن مقدّس اعزام شده‌اند.

اکبر ایازی با بیان اینکه 832 نفر در قالب اردوهای آموزشی و راهیان نور به استان‌های فارس، اصفهان و مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس اعزام شده‌اند، مطرح کرد: سال گذشته مبلغ یک میلیارد تومان در بخش‌های مختلف طرح‌های حوزه فرهنگی اختصاص و هزینه شده است.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۷۹۲

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید