دکمه موبایل منو

جزییات خبر

شنبه / ۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ / ۱۰:۰۶
سرویس : چهارمحال بختیاری
کد خبر : ۱۶۱۵۸۴
گزارشگر : ۸۹

همکاری 120 وکیل و حقوقدان نیکوکار با کمیته امداد چهارمحال و بختیاری

(شنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۷) ۱۰:۰۶

شورای حل اختلاف شعبه کمیته امداد به منظور بررسی بهتر و سریع‌تر پرونده‌های مددجویی فعالیت می‌کند که در سال گذشته بیش از 760 پرونده در این شعبه بررسی و اقدام شده است.

رئیس اداره حقوقی املاک و امور نمایندگان کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری گزارشی از خدمات حقوقی و قضایی ارائه‌شده به مددجویان این نهاد در سال گذشته ارائه کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ کبری طاهری، رئیس اداره حقوقی املاک و امور نمایندگان کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری گفت: بسیاری از مددجویان به دلیل عدم آگاهی و اطلاع از قانون برای اعاده حقوق خود دچار مشکل هستند که این نهاد با مشاوره و پیگیری‌های مسائل حقوقی و قضایی در استیفای حقوق آن‌ها تلاش می‌کند.

طاهری به اجرای طرح وکلای نیکوکار در استان چهارمحال و بختیاری اشاره کرد و افزود: 120 وکیل و حقوقدان نیکوکار در این طرح شرکت می‌کنند که به مددجویان کمیته امداد خدمات رایگان ارائه می‌دهند.

وی بیان کرد: کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری در سال گذشته هزار و 208 پرونده در بخش‌های سازمانی، مددجویی، حقوقی و کیفری مورد بررسی کرده است.

رئیس اداره حقوقی املاک و امور نمایندگان کمیته امداد استان اعلام کرد: شورای حل اختلاف شعبه کمیته امداد به‌منظور بررسی بهتر و سریع‌تر پرونده‌های مددجویی فعالیت می‌کند که در سال گذشته بیش از 760 پرونده در این شعبه بررسی و اقدام شده است.

وی مطرح کرد: هزار و 606 مورد مشاوره، تنظیم 246 دادخواست، 93 اظهارنامه و 384 لایحه دفاعیه تنظیم و توسط حوزه حقوقی این نهاد به مراجع قضایی ارائه‌شده است.

کبری طاهری اعلام کرد: در سال گذشته برای 278 فقره پرونده مددجویی و سازمانی رأی صادرشده و حکم 110 پرونده اجرا شده است.

وی با اعلام اینکه تعامل و همکاری با نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی یکی از فعالیت‌های کمیته امداد در ارائه خدمات به مددجویان است گفت: 489 مکاتبه با نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی بوده که تعداد 41 مورد در دست اقدام است.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۵۸۵

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید