دکمه موبایل منو

جزییات خبر

دوشنبه / ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ / ۰۷:۲۰
سرویس : چهارمحال بختیاری
کد خبر : ۱۶۲۲۸۳
گزارشگر : ۸۹

اعلام همکاری 1395 حامی در طرح «اکرام ایتام و محسنین» چهارمحال و بختیاری

(دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۷) ۰۷:۲۰

حامیان و نیکوکاران با پرداخت حداقل مبلغ 20 هزار تومان حامی ایتام و محسنین می‌شوند که کمیته امداد استان مبلغی را به عنوان بیمه آتیه برای فرزندان مددجویان پس انداز می‌کند.

مدیرکل کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری گزارشی از مشارکت و کمک خیران در طرح اکرام ایتام و محسنین ارائه داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ علی ملک پور مدیرکل کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری با اعلام اینکه 23 هزار خانوار تحت حمایت این نهاد هستند گفت: دو هزار و 240 نفر یتیم و دو هزار و 550 محسنین در استان شناسایی شده‌اند.

ملک پور افزود: 14 هزار و 208 نفر حامی در قالب طرح‌های ایتام و محسنین به چهار هزار و 588 نفر فرزند تحت حمایت کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری خدمات ارائه می‌دهند.

وی بابیان اینکه 70 درصد حامیان ایتام و محسنین خارج از چهارمحال و بختیاری هستند مطرح کرد: 200 فرزند مددجوی کمیته امداد فاقد حامی در طرح محسنین نیازمند مساعدت و یاری خیران هستند.

مدیرکل کمیته امداد استان تأکید کرد: مؤسسات خیریه نقش مؤثری در رفع مشکلات خانواده‌های نیازمند دارند که 20 مؤسسه خیریه در تهران تعاملات خوبی در حوزه طرح اکرام ایتام و محسنین با کمیته امداد استان دارند.

وی با اشاره به اینکه شناسایی ایتام و محسنین در قالب شناسنامه‌هایی در اختیار نیکوکاران قرار می‌گیرد اعلام کرد: هزار و 395 حامی طرح‌های ایتام و محسنین از ابتدای ماه مبارک رمضان با کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری اعلام همکاری و مساعدت کردند.

ملک پور در ادامه افزود: حامیان و نیکوکاران با پرداخت حداقل مبلغ 20 هزار تومان حامی ایتام و محسنین می‌شوند که کمیته امداد استان مبلغی را به عنوان بیمه آتیه برای فرزندان مددجویان پس‌انداز می‌کند.

ملک پور در پایان گفت: خیران و نیکوکاران می‌توانند با مراجعه به سایت اینترنتی «اکرام و محسنین» و ثبت‌نام غیرحضوری در این طرح خداپسندانه مشارکت کنند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۶۵۲

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید