دکمه موبایل منو

جزییات خبر

دوشنبه / ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ / ۰۷:۳۸
سرویس : چهارمحال بختیاری
کد خبر : ۱۶۲۳۰۰
گزارشگر : ۸۹

اجرای طرح «حامیان بهشتی» در چهارمحال و بختیاری

(دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۷) ۰۷:۳۸

این طرح با شعار «هر شهید یک حامی» به‌منظور حمایت مادی و معنوی خانواده‌های شهدا به نیابت از شهید خود راه‌اندازی شده است.

قائم‌مقام کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری از اجرا طرح «حامیان بهشتی» با شعار «هر شهید یک حامی» و طرح «حامیان دانایی» خبر داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ نجفعلی حیدری قائم‌مقام کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری با اعلام اینکه از ابتدای ماه رمضان در سال جاری بیش از هزار و 390 حامی با اکرام ایتام و محسنین استان اعلام همکاری کرده‌اند، گفت: به‌منظور استفاده از ظرفیت و قابلیت‌های سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان و توانمندسازی خانواده‌های نیازمند تفاهم‌نامه همکاری کمیته امداد استان و این سازمان منعقد شد.

حیدری در ادامه افزود: جامعه هدف این طرح خانواده‌های معظم شهدا، کارکنان سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران هستند و به مددجویان و فرزندان یتیم کمیته امداد استان در کنار مشارکت اقتصادی در طرح‌ها خدمات معنوی و فرهنگی نیز ارائه خواهند داد.

وی با اعلام اینکه 200 فرزند محسنین بدون حامی در استان وجود دارد تأکید کرد: این طرح با شعار «هر شهید یک حامی» به‌منظور حمایت مادی و معنوی خانواده‌های شهدا به نیابت از شهید خود راه‌اندازی شده است.

قائم‌مقام کمیته امداد مطرح کرد: 62 شرکت، سازمان و مؤسسه در قالب حامی حقوقی کمک‌های خود را به حساب‌های ایتام و محسنین کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری واریز می‌کنند.

حیدری همچنین با اشاره به اجرای طرح حامیان دانایی با همکاری جهاد دانشگاهی استان بیان کرد: در این طرح 313 نفر حامی از اساتید دانشگاه‌ها و اعضای هیئت‌علمی به نیت یاران امام زمان(عج) مشارکت خواهند داشت.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۷۳۷

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید