دکمه موبایل منو

جزییات خبر

شنبه / ۲۴ آذر ۱۳۹۷ / ۰۹:۰۰
سرویس : چهارمحال بختیاری
کد خبر : ۱۶۵۵۶۶
گزارشگر : ۸۹
قائم‌مقام کمیته امداد چهارمحال و بختیاری عنوان کرد:

حمایت کمیته امداد استان از 556 بیمار خاص و صعب‌العلاج

(شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۷) ۰۹:۰۰

قائم‌مقام کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری گفت: 81 بیمار خاص و 475 بیمار صعب‌العلاج تحت حمایت کمیته امداد استان هستند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ نجف علی حیدری گفت: تأمین سلامت روانی بیماران و کاهش دغدغه‌های آن‌ها در پرداخت هزینه‌های درمان از رویکردهای مهم و اساسی کمیته امداد است.

حیدری بابیان اینکه 81 بیمار خاص تحت حمایت کمیته امداد استان هستند افزود: 11 نفر از مجموع این بیماران تحت پوشش بیمه امداد و مابقی از خدمات بیمه درمانی سایر سازمان‌ها بهره‌مند می‌شوند.

قائم‌مقام کمیته امداد استان با اشاره به حمایت این نهاد از 475 بیمار صعب‌العلاج استان مطرح کرد: هزینه‌های شیمی‌درمانی و پرتودرمانی این بیماران در صورت داشتن کارت درمان کمیته امداد به صورت کامل از سوی این نهاد پرداخت می‌شود و در صورت استفاده از بیمه سایر مؤسسات درمانی در زمینه پرداخت فرانشیز به آن‌ها کمک می‌شود.

وی بابیان اینکه بیماران صعب‌العلاج زمین‌گیر و به تنهایی توانایی انجام امور شخصی خود را ندارند بیان کرد: ماهیانه 100 هزار تومان علاوه‌بر کمک به پرداخت فرانشیز و خرید تجهیزان پزشکی مورد نیاز به حساب این بیماران واریز می‌شود.

حیدری بابیان اینکه بیماران خاص و صعب‌العلاج به علت هزینه‌های بالای درمان نیازمند حمایت خیران هستند گفت: در «طرح شفا» افراد نیکوکار برای حمایت مالی از بیماران می‌توانند به مراکز کمیته امداد شهرستان‌ها مراجعه کنند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۴۲۲

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید