دکمه موبایل منو

جزییات خبر

شنبه / ۸ دی ۱۳۹۷ / ۱۰:۳۰
سرویس : چهارمحال بختیاری
کد خبر : ۱۶۵۸۷۹
گزارشگر : ۸۹
معاون اداری و مالی کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری خبر داد:

اعطای 2927 وام از محل صندوق امداد ولایت به مددجویان کمیته امداد

(شنبه ۸ دی ۱۳۹۷) ۱۰:۳۰

معاون اداری و مالی کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری گفت: از ابتدای امسال تاکنون 2927 وام قرض‌الحسنه از محل صندوق امداد ولایت به مددجویان این نهاد ارائه شده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمدرضا فتحی با بیان اینکه تمامی خدمات بانکی توسط صندوق امداد ولایت به سپرده‌گذاران ارائه می‌شود گفت: در صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت سعی می‌شود تمامی منابع موجود و سپرده‌های جذب شده از خیران و عموم مردم به پرداخت تسهیلات اختصاص یابد.

وی با اشاره به شعار این صندوق مبنی‌بر اینکه «بهره جای دیگرست»  افزود: در 9 ماهه نخست امسال  12 میلیارد و 560 میلیون تومان وام از طریق این صندوق به مددجویان پرداخت شده است.  

معاون اداری و مالی کمیته امداد استان با اشاره به ایجاد فرصت‌های شغلی برای مددجویان توسط صندوق امداد ولایت عنوان کرد: 4 میلیارد و 562 میلیون تومان وام به 249 خانوار در راستای خودکفایی و اشتغال پرداخت شده است.

فتحی بابیان اینکه بازپرداخت وام‌های اشتغال‌زایی این صندوق بلندمدت است مطرح کرد: همچنین 1893 مددجو 4 میلیارد و 868 میلیون تومان وام‌ کارگشایی و 647 نیازمند غیر تحت پوشش نیز مبلغ 2 میلیارد و 63 میلیون تومان وام از این صندوق دریافت کرده‌اند.

وی با اشاره به ارائه تسهیلات احداث و خرید مسکن توسط صندوق امداد ولایت به مددجویان بیان کرد: 95 میلیون تومان وام به 19 متقاضی مسکن روستایی پرداخت شده است.

معاون اداری و مالی کمیته امداد استان با بیان اینکه هدف از پرداخت تسهیلات توانمندسازی و رفع نیاز متقاضیان است اضافه کرد: 281 میلیون تومان به 38 طرح‌ توان‌افزایی و 124 میلیون تومان نیز به 25 طرح‌ کارانگیزی اختصاص یافته است.

انتهای پیام    

تعداد بازدید : ۶۸۹

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید