دکمه موبایل منو

جزییات خبر

سه شنبه / ۱۱ دی ۱۳۹۷ / ۰۹:۳۴
سرویس : چهارمحال بختیاری
کد خبر : ۱۶۵۹۵۶
گزارشگر : ۸۹

2 میلیارد و 900 میلیون تومان به مناطق محروم چهارمحال و بختیاری اختصاص یافت

(سه شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۷) ۰۹:۳۴

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری گفت: در راستای رفع محرومیت 2 میلیارد و 900 میلیون تومان به دهستان موگویی، منطقه بازفت و دهستان منج در چهارمحال و بختیاری اختصاص یافت.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ مهرداد شریف پور گفت: شناسایی، بررسی شرایط و امکانات موجود در مناطق محروم و بهبود وضعیت زندگی ساکنان این مناطق از رویکردهای کمیته امداد است.

وی با بیان اینکه 15 روستای واقع در دهستان موگویی از محروم‌ترین مناطق شناسایی شده در استان هستند افزود: 727 میلیون تومان برای تأمین لوازم ضروری زندگی به مددجویان دهستان موگویی در شهرستان کوهرنگ اختصاص یافته است.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان مطرح کرد: 81 میلیون و 900 هزار تومان در راستای کمک به پرداخت فرانشیز، رفع سوء تغذیه کودکان و کمک به امر ازدواج ساکنان منطقه اختصاص یافته است.

شریف پور با بیان اینکه کمک به ایجاد زمینه اشتغال مددجویان و افراد نیازمند از کارکردهای مهم و اساسی کمیته امداد است گفت: 700 میلیون تومان وام اشتغال به متقاضیان در دهستان موگویی و 350 میلیون تومان نیز به مددجویان منطقه بازفت پرداخت می‌شود.

وی با اشاره به اینکه واحدهای مسکونی مقاوم توسط این نهاد با مصالح ساختمانی استاندارد احداث می‌شود عنوان کرد: یک میلیارد و 62 میلیون تومان نیز به منطقه بازفت در شهرستان کوهرنگ و دهستان منج در شهرستان لردگان برای کمک به تعمیر، تکمیل، بازسازی، بهسازی و مقاوم‌سازی مسکن و بهسازی سرویس‌‌های بهداشتی و حمام مددجویان این نهاد اختصاص یافته است.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۵۵۶

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید