دکمه موبایل منو

جزییات خبر

سه شنبه / ۱۸ دی ۱۳۹۷ / ۱۰:۴۴
سرویس : چهارمحال بختیاری
کد خبر : ۱۶۶۰۸۴
گزارشگر : ۸۹

زمینه ازدواج 1980 مددجو در چهارمحال و بختیاری فراهم شد

(سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷) ۱۰:۴۴

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری گفت: از ابتدای امسال تاکنون زمینه ازدواج 1980 نفر نیازمند با هزینه 6 میلیارد و 63 میلیون تومان در چهارمحال و بختیاری فراهم شده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، مهرداد شریف‌پور گفت: تأمین جهیزیه نوعروسان نیازمند، اعطای جهیزیه به بانوان سرپرست خانوار در صورت ازدواج مجدد و ارائه کمک‌هزینه ازدواج به پسران از خدمات کمیته امداد در حوزه تأمین هزینه ازدواج است.

وی بابیان اینکه تأمین جهیزیه یکی از اهداف اصلی این نهاد برای خانواده‌های نیازمند است افزود: 1468 جهیزیه برای نوعروسان نیازمند با هزینه 5 میلیارد و 188 میلیون تومان فراهم‌شده است.

شریف پور با اشاره به اینکه پشت نوبتی‌های دریافت کمک‌هزینه ازدواج و جهیزیه در استان به صفر رسیده است مطرح کرد: 769 میلیون تومان هدیه ازدواج به 477 پسر تحت حمایت این نهاد پرداخت‌شده است.

وی ادامه داد: از ابتدای سال جاری 105 میلیون تومان برای ازدواج مجدد 35 زن سرپرست خانوار تحت حمایت کمیته امداد استان پرداخت‌شده است.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان با اشاره به حمایت خیران از ازدواج نیازمندان استان گفت: بخشی از هزینه‌های تأمین هزینه‌های ازدواج مددجویان توسط خیران داخل و خارج از استان تأمین‌شده است.

انتهای پیام      

تعداد بازدید : ۶۶۹

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید