دکمه موبایل منو

جزییات خبر

یکشنبه / ۱۸ فروردین ۱۳۹۸ / ۰۸:۵۴
سرویس : چهارمحال بختیاری
کد خبر : ۱۶۷۶۱۲
گزارشگر : ۸۹

مردم چهارمحال و بختیاری 216 میلیون تومان به سیل‌زدگان کمک کردند

(یکشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۸) ۰۸:۵۴

مدیرکل کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری گفت: مردم استان تاکنون 216 میلیون تومان کمک‌های نقدی و کالا به سیل‌زدگان کشور کمک کرده‌اند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، علی ملک پور ضمن ابراز همدردی با آسیب‌دیدگان سیل اخیر بیان کرد: پویش مردمی کمک به سیل‌زدگان کشور با شعار «به نیکی سخت‌ها آسان شود» از 5 فروردین‌ماه هم‌زمان با سراسر کشور در استان نیز آغاز شده است.

وی افزود: مردم نیکوکار استان از روزهای نخست آغاز این پویش کمک‌های نقدی خود را به شماره حساب‌های مشخص شده از طرف کمیته امداد واریز و همچنین کمک‌های غیر نقدی را به 37 مرکز نیکوکاری و ادارات کمیته امداد استان تحویل داده‌اند.

مدیرکل کمیته امداد استان ادامه داد: از مجموع 216 میلیون تومان کمک‌های مردم استان به سیل‌زدگان 38 میلیون تومان پول نقد و مابقی کمک‌های غیر نقدی شامل مواد غذایی و آب‌معدنی، فرش، پتو، اجاق‌گاز، کفش و البسه و سایر لوازم ضروری زندگی بوده که در کوتاه‌ترین زمان به دست آسیب‌دیدگان و نیازمندان رسیده است.

ملک پور خاطرنشان کرد: مردم نیکوکار و نوعدوست استان می‌توانند کمک‌های خود به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۰۰۰۰۱۰۰۰ نزد صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت و شماره حساب ۳۳۳۳ نزد بانک ملی واریز و یا از طریق تلفن همراه با شماره‌گیری #۹۹*۸۸۷۷* پرداخت کنند.

انتهای پیام  

تعداد بازدید : ۲۹۵

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید