دکمه موبایل منو

جزییات خبر

دوشنبه / ۱۹ فروردین ۱۳۹۸ / ۱۰:۴۹
سرویس : چهارمحال بختیاری
کد خبر : ۱۶۷۶۴۹
گزارشگر : ۸۹

جشنواره قرآنی «رهپویان ولایت» در چهارمحال و بختیاری برگزار می‌شود

(دوشنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۸) ۱۰:۴۹

قائم‌مقام کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری گفت: جشنواره مسابقات قرآنی «رهپویان ولایت» ویژه مددجویان، کارکنان کمیته امداد و خانواده‌های آن‌ها در چهارمحال و بختیاری برگزار می‌شود.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، نجف علی حیدری بیان کرد: هدف از برگزاری مسابقات قرآنی شناسایی استعدادهای قرآنی و ارتقاء سطح علمی آن‌ها، توسعه و ترویج علوم و معارف قرآنی، تقویت انس با قرآن و فراهم کردن بستر لازم برای مشارکت مخاطبان تحت حمایت، کارکنان و خانواده‌های آن‌ها در فعالیت‌های معنوی قرآن کریم است.

وی افزود: مرحله شهرستانی این مسابقات بهمن‌ماه سال گذشته با حضور 1394 نفر از مددجویان، کارکنان کمیته امداد و خانواده‌های آن‌ها در رشته‌های قرآنی، مفاهیم و نهج‌البلاغه و اذان برگزار شد.

حیدری خاطرنشان کرد: مرحله استانی مسابقات قرآنی رهپویان ولایت نیز 29 فروردین‌ماه با حضور 130 نفر از برگزیدگان مرحله شهرستانی در 3 گروه سنی زیر 12 سال، 12 تا 16 سال و بالای 16 سال برگزار می‌شود.

قائم‌مقام کمیته امداد استان ادامه داد: برنامه‌های آموزش قرآن و مفاهیم آن در طول سال به‌صورت مستمر باهدف توسعه و تعمیق فرهنگ قرآنی در جامعه و شناسایی استعدادهای قرآنی برای مددجویان برگزار می‌شود.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۱۵۸

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید