دکمه موبایل منو

جزییات خبر

پنج شنبه / ۲۲ فروردین ۱۳۹۸ / ۱۱:۰۳
سرویس : چهارمحال بختیاری
کد خبر : ۱۶۷۷۰۹
گزارشگر : ۸۹
مدیرکل کمیته امداد استان اعلام کرد:

کمک 370 میلیون تومانی مردم چهارمحال و بختیاری به سیل‌زدگان

(پنج شنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۸) ۱۱:۰۳

مدیرکل کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری گفت: مردم استان تاکنون 379 میلیون تومان کمک‌های نقدی و کالا به سیل‌زدگان کشور کمک کرده‌اند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، علی ملک پور با اشاره به ارسال کمک‌های مردمی شامل انواع مواد غذایی، بهداشتی، پوشاک و کفش و لوازم ضروری زندگی به ارزش ۲۷۰ میلیون تومان به استان لرستان بیان کرد: پویش مردمی کمک به سیل‌زدگان کشور با شعار «به نیکی سخت‌ها آسان شود» از ۵ فروردین‌ماه هم‌زمان با سراسر کشور در استان نیز آغاز شده است.

وی افزود: مردم نیکوکار استان از روزهای نخست آغاز این پویش کمک‌های نقدی خود را به شماره حساب‌های مشخص شده از طرف کمیته امداد واریز و همچنین کمک‌های غیر نقدی را به 37 مرکز نیکوکاری و ادارات کمیته امداد استان تحویل داده‌اند.

مدیرکل کمیته امداد استان ادامه داد: از مجموع 379 میلیون تومان کمک‌های مردم استان به سیل‌زدگان 63 میلیون تومان پول نقد و مابقی کمک‌های غیر نقدی شامل مواد غذایی و آب‌معدنی، فرش، پتو، اجاق‌گاز، کفش و البسه و سایر لوازم ضروری زندگی بوده که در کوتاه‌ترین زمان به دست آسیب‌دیدگان رسیده است.

ملک پور خاطرنشان کرد: مردم نیکوکار و نوعدوست استان می‌توانند کمک‌های خود به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۰۰۰۰۱۰۰۰ نزد صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت و شماره‌حساب ۳۳۳۳ نزد بانک ملی واریز و یا از طریق تلفن همراه با شماره‌گیری #۹۹*۸۸۷۷* پرداخت کنند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۱۴۷

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید