جزییات خبر

چهارشنبه / ۳ مهر ۱۳۹۸ / ۰۸:۴۳
سرویس : چهارمحال بختیاری
کد خبر : ۱۷۰۹۱۱
گزارشگر : ۸۹
طی 6 ماهه نخست امسال انجام شد:

اعطای 2100 مورد وام قرض‌الحسنه به نیازمندان چهارمحال و بختیاری از ابتدای سال جاری

(چهارشنبه ۳ مهر ۱۳۹۸) ۰۸:۴۳

مدیر امور شعب صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت استان چهارمحال و بختیاری گفت: در شش ماهه نخست امسال 10 میلیارد و 931 میلیون تومان وام قرض‌الحسنه از محل صندوق امداد ولایت به 2189 مددجوی این نهاد اعطا شده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، شهباز امینی با اشاره به شعار صندوق امداد ولایت مبنی بر اینکه «بهره جای دیگرست» بیان کرد: در صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت سعی می‌شود تمامی منابع موجود و سپرده‌های جذب شده از خیران و عموم مردم به پرداخت تسهیلات اختصاص یابد.

وی بابیان اینکه پرداخت وام قرض‌الحسنه از اولویت‌های این صندوق است ادامه داد: صندوق امداد ولایت هیچ بهره‌ای برای پرداخت تسهیلات دریافت نمی‌کند، همچنین تمامی خدمات بانکی به سپرده‌گذاران این صندوق ارائه می‌شود.

مدیر امور شعب صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت استان بابیان اینکه تأمین مسکن ایمن و مقاوم از رویکردهای این نهاد است اضافه کرد: 128 مددجوی تحت حمایت کمیته امداد استان یک میلیارد و 48 میلیون تومان وام مسکن دریافت کرده‌اند.

امینی با اشاره به اینکه اشتغال‌زایی و توانمندسازی مددجویان از رویکردهای کمیته امداد است خاطرنشان کرد: از ابتدای امسال تاکنون 2 میلیارد و 709 میلیون تومان وام اشتغال‌زایی و خودکفایی به مددجویان ارائه شده است.

وی بابیان اینکه هدف از پرداخت تسهیلات توانمندسازی و رفع نیاز متقاضیان است اضافه کرد: بیش از 6 میلیارد تومان تسهیلات کارگشایی به 1788 نیازمند اعطا شده است.  

مدیر امور شعب صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت استان تصریح کرد: خیران و نیکوکاران می‌توانند در راستای ایجاد زمینه اعطای وام به نیازمندان وجوه نقدی خود را به شماره کارت‌بانکی 6037997923199500 نزد صندوق امداد ولایت و یا شماره‌حساب 0110769749001 نزد بانک ملی با شناسه واریز 9005404 واریز کنند.

انتهای پیام  

تعداد بازدید : ۸۲۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید