جزییات خبر

دوشنبه / ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ / ۱۴:۱۵
سرویس : چهارمحال بختیاری
کد خبر : ۱۷۳۷۵۵
گزارشگر : ۸۹
مدیرکل کمیته امداد چهارمحال و بختیاری مطرح کرد:

تشریح روش‌های غیرحضوری شرکت در جشن نیکوکاری

(دوشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۸) ۱۴:۱۵

مدیرکل کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری گفت: با توجه به توصیه‌های وزارت بهداشت در خصوص بیماری کرونا روش‌های غیرحضوری برای شرکت حداکثری مردم استان در جشن نیکوکاری در نظر گرفته شده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، علی ملک پور با اشاره به آغاز هفته احسان و نیکوکاری از 14 اسفندماه با شعار «عید را به خانه‌هایشان ببریم» بیان کرد: هفته احسان و نیکوکاری در راستای کمک به کاهش مشکلات مالی نیازمندان در شب عید برگزار می‌شود.

وی با اشاره به توصیه‌های وزارت بهداشت در خصوص بیماری کرونا افزود: با توجه به تعطیلی مدارس و آموزشگاه‌ها و عدم امکان ایجاد پایگاه‌های نیکوکاری در سطح شهر، روش‌های غیرحضوری برای مشارکت مردم استان در جشن نیکوکاری در نظر گرفته شده است.

مدیرکل کمیته امداد استان ضمن تشریح روش‌های الکترونیکی شرکت در جشن نیکوکاری ادامه داد: روش‌های پرداخت الکترونیکی شامل شماره‌گیری کد #۱*۸۸۷۷* و وارد کردن کد شهرستان، اپلیکیشن سکه، اپلیکیشن سنا و مراجعه به سایت کمیته امداد به نشانیemdad.ir هستند.

ملک پور خاطرنشان کرد: همچنین شماره حساب ۸۸۰۳۱۸۵۵۸ و یا شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۳۰۴۱۲ نزد صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت برای دریافت کمک‌های نیکوکاران در نظر گرفته شده است.

وی تصریح کرد: همچنین ادارات کمیته امداد در سراسر استان و مراکز نیکوکاری آماده دریافت کمک‌های نقدی و غیرنقدی مردم استان هستند.

اتهای پیام

تعداد بازدید : ۴۵۲
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید