جزییات خبر

سه شنبه / ۲۰ اسفند ۱۳۹۸ / ۱۱:۰۸
سرویس : چهارمحال بختیاری
کد خبر : ۱۷۳۸۹۰
گزارشگر : ۸۹
مدیرکل کمیته امداد چهارمحال و بختیاری مطرح کرد:

نحوه پرداخت صدقه الکترونیکی با استفاده از تلفن همراه

(سه شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۸) ۱۱:۰۸

مدیرکل کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری گفت: نیکوکاران می‌توانند با ارسال عدد یک به شماره 8877 صدقه خود را با روش الکترونیکی پرداخت کنند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، علی ملک پور بابیان اینکه شعار صدقه الکترونیکی با استفاده از تلفن همراه مبنی‌بر «صدای مهربانی را تکرار کنیم» است بیان کرد: صدقات پرداختی نیکوکاران از طریق تلفن همراه در کمترین زمان ممکن به دست نیازمندان می‌رسد.

وی با اشاره به اینکه مردم استان در این روش می‌توانند مشخص کنند صدقاتشان به دست نیازمندان کدام استان برسد افزود: صدقات پرداختی با نیت خیرخواهانه شما در زمینه‌های درمان، تأمین جهیزیه نوعروسان نیازمند، احداث مسکن، اشتغال، تأمین مواد غذایی نیازمندان و تحصیل دانش‌آموزان و دانشجویان هزینه می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد استان با اشاره به نحوه پرداخت صدقه الکترونیکی با استفاده از تلفن همراه گفت: نیکوکاران علاقه‌مند به شرکت در این طرح می‌توانند عدد یک را به شماره 8877 پیامک کنند.

ملک پور خاطرنشان کرد: پس از فعال شدن طرح، صدقه روزانه از شارژ تلفن همراه کسر و یا به صورتحساب پایان دوره شما افزوده می‌شود.

وی بابیان اینکه از ابتدای امسال تاکنون مردم نیکوکار استان 4 میلیارد و 153 میلیون و 600 هزار تومان صدقه پرداخت کرده‌اند ادامه داد: صدقات پرداختی مردم نیکوکار استان براساس دستورات دینی به نیازمندان همان منطقه اختصاص می‌یابد.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۲۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید