جزییات خبر

چهارشنبه / ۲۱ اسفند ۱۳۹۸ / ۱۲:۴۶
سرویس : چهارمحال بختیاری
کد خبر : ۱۷۳۹۱۶
گزارشگر : ۸۹

700 سبد غذایی در بین مددجویان چهارمحال و بختیاری توزیع شد

(چهارشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۸) ۱۲:۴۶

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری گفت: با مشارکت مؤسسه خیریه عترت بوتراب 701 سبد غذایی در بین مددجویان توزیع شده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، نصیر محمودی با اشاره به نقش مؤثر مؤسسات خیریه در کمک به نیازمندان مطرح کرد: این مؤسسات همواره در کنار نهادهای حمایتی در راستای رفع مشکلات اقتصادی نیازمندان تلاش می‌کنند.

وی بابیان اینکه مؤسسات خیریه در زمینه تأمین هزینه‌های درمان، معیشت، تأمین جهیزیه، احداث مسکن و تأمین هزینه‌های تحصیلی دانش‌آموزان و دانشجویان نیازمند فعالیت می‌کنند افزود: همچنین این مؤسسات در فواصل زمانی مختلف سبدهای غذایی تهیه در اختیار مددجویان قرار می‌دهند.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان با اشاره به اینکه مؤسسه خیریه عترت بوتراب از مؤسسات حامی ایتام و خانواده آن‌ها است گفت: 1087 فرزند یتیم تحت حمایت مؤسسه خیریه عترت بوتراب هستند.

محمودی احداث مسکن، حمایت از دانش‌آموزان و دانشجویان و تأمین هزینه‌های تحصیلی آن‌ها، کمک به توانمندسازی و اشتغال خانواده‌ها را ازجمله فعالیت‌های مؤسسه خیریه عترت بوتراب عنوان و بیان کرد: این مؤسسه خیریه با مشارکت کمیته امداد استان 701 سبد کالا شامل مواد غذایی و کفش تهیه و در اختیار نیازمندان قرار داده‌اند.

وی با اشاره به ثبت 4500 فرزند یتیم و محسنین در سامانه اکرام ایتام کمیته امداد استان خاطرنشان کرد: نیکوکاران علاقه‌مند به مشارکت در طرح اکرام «حمایت از فرزندان ایتام و محسنین» می‌توانند با مراجعه به سایت mohsenin.ir و emdad.ir/ekram یا ارسال عدد یک به شماره پیامک 30008321 و ادارات کمیته امداد در سطح استان در این طرح ثبت‌نام کنند و با پرداخت ماهیانه حداقل ۵۰ هزار تومان سهمی در رشد و بالندگی این خانواده‌ها داشته باشند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۲۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید