جزییات خبر

شنبه / ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ / ۱۴:۵۰
سرویس : چهارمحال بختیاری
کد خبر : ۱۷۵۵۸۷
گزارشگر : ۸۹
نماینده مردم لردگان و خانمیرزا در مجلس عنوان کرد:

آمادگی مجمع نمایندگان استان جهت تحقق رویکردهای کمیته امداد

(شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۹) ۱۴:۵۰

نماینده مردم لردگان و خانمیرزا در مجلس شورای اسلامی گفت: مجمع نمایندگان استان آمادگی ایجاد زمینه تحقق رویکردها و دست‌یابی به اهداف از پیش تعیین شده این نهاد را دارند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، حسین بامیری در نشست هم‌اندیشی با مدیرکل کمیته امداد استان در بازدید از لردگان بیان کرد: کمیته امداد از نهادهای یادگار امام خمینی (ره) است که با رویکرد کمک و رفع مشکلات اقتصادی نیازمندان احداث شده است.

وی با اشاره به اهمیت توجه مسئولان در این زمینه افزود: نمایندگان مجلس شورای اسلامی، کارگزاران و مسئولان قوای سه‌گانه وظیفه دارند کمیته امداد را در راستای دست‌یابی به اهداف از پیش‌تعیین شده این نهاد یاری کنند.

نماینده مردم لردگان و خانمیرزا در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه جذب کمک‌های خیرین و نیکوکاران، جمع‌آوری کمک‌های مردمی، تعامل با بانک‌ها و ارائه تسهیلات قرض‌الحسنه از جمله رویکردهای کمیته امداد استان ادامه داد: افزایش ارتباطات میان مجلس شورای اسلامی و کمیته امداد زمینه خدمت‌رسانی بهتری را فراهم می‌کند.

علی ملک پور، مدیرکل کمیته امداد استان نیز در ادامه بیان کرد: در 3 ماهه نخست امسال 4 هزار سبد غذایی و 12 هزار غذای گرم در بین نیازمندان شهرستان لردگان توزیع شده است.

وی با اشاره به سیاست‌ها و رویکردهای این نهاد در راستای محرومیت‌زدایی گفت: نمایندگان مجلس شورای اسلامی نقش مهمی در راستای تحقق اهداف این نهاد دارند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۵۵۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید