جزییات خبر

شنبه / ۱۷ آبان ۱۳۹۹ / ۱۳:۱۷
سرویس : چهارمحال بختیاری
کد خبر : ۱۷۸۳۷۷
گزارشگر : ۸۹
از ابتدای سال جاری انجام شد:

ارائه آموزش‌های فنی و حرفه‌ای به 1363 مددجوی چهارمحال و بختیاری

(شنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۹) ۱۳:۱۷

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری گفت: طی 7 ماهه نخست امسال 1363 مددجوی تحت حمایت این نهاد دوره‌های آموزش‌ فنی و حرفه‌ای را گذرانده‌اند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، مهدی امیری بابیان اینکه برگزاری دوره‌های مهارت‌آموزی براساس ظرفیت‌ها و نیازهای هر منطقه و با توجه به توانایی‌ها و استعدادهای مددجویان تعریف شده است بیان کرد: طی 7 ماهه نخست امسال 1363 مددجوی کمیته امداد استان دوره‌های آموزش‌های فنی و حرفه‌ای در رشته‌های صنایع دستی، دامپروری، خدمات، صنفی و صنعتی را گذرانده‌اند.

وی با اشاره به اینکه حمایت از زنان و دختران نیازمند و کاهش مشکلات اقتصادی آنها از اهداف مهم این نهاد است بیان کرد: در این راستا 447 نفر از زنان سرپرست خانوار و دختران خانواده‌های مددجو مهارت‌های فنی و حرفه‌ای را فرا گرفته‌اند.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان ادامه داد: 17 هزار و 872 نفر ساعت آموزش به مددجویان کمیته امداد در مراکز فنی و حرفه‌ای و آموزشگاه‌های آزاد تحت نظارت این سازمان ارائه‌شده است.

امیری بابیان اینکه رده‌های سنی مختلف می‌توانند از این آموزش‌ها بهره‌مند شوند عنوان کرد: دانشجویان و فارغ‌التحصیلان در دوره‌های مقدماتی آموزش‌های فنی و حرفه‌ای نیز شرکت کرده‌اند.

وی مطرح کرد: از ابتدای امسال تاکنون همچنین 72 نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان در کارگاه‌ها و مراکز صنفی به‌صورت کاریابی مشغول به فعالیت هستند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۲۷۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید