جزییات خبر

دوشنبه / ۱۹ آبان ۱۳۹۹ / ۱۱:۲۶
سرویس : چهارمحال بختیاری
کد خبر : ۱۷۸۴۱۶
گزارشگر : ۸۹
قائم‌مقام کمیته امداد چهارمحال و بختیاری مطرح کرد:

کسب 3 رتبه سه رقمی توسط فرزندان مددجویان کمیته امداد استان در کنکور سراسری

(دوشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۹) ۱۱:۲۶

قائم‌مقام کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری گفت: فرزندان مددجویان کمیته امداد استان با تلاش و همت والای خود موفق به کسب رتبه‌های 3 رقمی در کنکور سراسری شده‌اند که مایه مباهات هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، نجف علی حیدری ضمن تبریک به این دانش‌آموزان و خانواده‌‎های آنها بیان کرد: توسعه عدالت آموزشی در راستای ایجاد زمینه تحصیل دانش‌آموزان نیازمند و راه‌یابی آنها به بهترین دانشگاه‌های کشور از رویکردهای این نهاد است.

وی بابیان اینکه این 3 دانش‌آموز در رشته‌های پزشکی، حقوق و دانشگاه فرهنگیان پذیرفته شده‌اند افزود: همچنین 4 دانش‌آموز دیگر نیز با تلاش و پشتکار خود رتبه زیر 3 هزار کسب کرده‌اند.

قائم‌مقام کمیته امداد استان با اشاره به ارائه مشاوره تحصیلی به دانش‌آموزان و ایجاد زمینه بهره‌مندی آنها از خدمات مؤسسات آموزشی ادامه داد: دانش‌آموزان پشت کنکور از مشاوره تحصیلی رایگاه بهره‌مند و برنامه‌ریزی و راهنمایی‌های لازم را دریافت می‌کنند.

حیدری بابیان اینکه ۴۵۱۲ دانش‌آموز، ۹۱۲ دانشجو و ۱۲۰ طلبه تحت حمایت کمیته امداد استان هستند و از خدمات این نهاد بهره‌مند می‌شوند گفت: تمامی دانشجویان و دانش‌آموزان تحت حمایت از خدمات پرداخت کمک هزینه‌های تحصیلی و شهریه«ویژه دانشجویان» بهره‌مند هستند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۱۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید