جزییات خبر

سه شنبه / ۲۰ آبان ۱۳۹۹ / ۱۳:۲۹
سرویس : چهارمحال بختیاری
کد خبر : ۱۷۸۴۴۷
گزارشگر : ۸۹

1150 قلم لوازم ضروری زندگی در چهارمحال و بختیاری توزیع شد

(سه شنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۹) ۱۳:۲۹

مدیرکل کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری گفت: 1150 قلم لوازم ضروری زندگی شامل بخاری گازسوز و آبگرمکن در دو مرحله میان مددجویان این نهاد توزیع شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، علی ملک پور ضمن تأکید بر اهمیت بهبود وضعیت زندگی مددجویان تحت حمایت این نهاد بیان کرد: لوازم ضروری براساس بررسی‌های انجام شده توسط مددکاران و نیاز مددجویان توزیع می‌شود.

وی افزود: در مرحله نخست 400 دستگاه بخاری گازسوز میان مددجویان ساکن مناطق محروم کوهرنگ، بازفت، میانکوه، منج، اردل و ناغان توزیع شده است.

مدیرکل کمیته امداد استان با اشاره به توزیع 750 دستگاه لوازم ضروری زندگی در مرحله دوم ادامه داد: در این مرحله نیز خانواده مددجویان 600 دستگاه بخاری گازسوز و 150 دستگاه آبگرمکن با اولویت مناطق محروم و سردسیر با هدف رفع بخشی از مشکلات اقتصادی و بهبود سطح زندگی، بخاری گازسوز دریافت می‌کنند.

ملک پور بابیان اینکه این لوازم ضروری زندگی در 2 مرحله در بین خانواده‌های نیازمند توزیع شده است گفت: خیران و نیکوکاران می‌توانند کمک‌های خود را در آستانه آغاز موج سرما از طریق مراکز نیکوکاری و ادارات کمیته امداد در سراسر استان به دست نیازمندان برسانند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۵۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید