جزییات خبر

یکشنبه / ۲۵ آبان ۱۳۹۹ / ۱۲:۰۲
سرویس : چهارمحال بختیاری
کد خبر : ۱۷۸۵۴۸
گزارشگر : ۸۹
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان مطرح کرد:

حمایت از فرزندان ایتام و محسنین چهارمحال و بختیاری در "ایران همدل"

(یکشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۹) ۱۲:۰۲

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری گفت: پویش ایران همدل در راستای حمایت مالی و معنوی از فرزندان ایتام و محسنین استان راه‌اندازی شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، حمید محمدی با تقدیر از حمایت مردم نیکوکار از فرزندان خانواده‌های نیازمند بیان کرد: پویش ایران همدل فرصتی برای کمک به فرزندان ایتام و محسنین استان در راستای کاهش مشکلات اقتصادی آن‌ها است.

وی افزود: مردم استان می‌توانند برای مشارکت در این پویش با پرداخت ماهیانه 10 هزار تومان به بالا سهمی در رشد، تعالی و تضمین آینده فرزندان خانواده‌های نیازمند استان داشته باشند.  

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان با اشاره به ثبت‌نام 4528 فرزند ایتام و محسنین در سامانه این نهاد ادامه داد: فرزندان محسنین دارای سرپرست هستند اما پدر خانواده علیرغم میل باطنی‌اش به دلیل کهولت سن، بیماری و از کارافتادگی و یا علل دیگر، توان اداره زندگی را ندارد.

محمدی بابیان اینکه کمک‌های مالی حامیان به صورت مستقیم به حساب ایتام و فرزندان محسنین واریز می‌شود و کمیته امداد تنها بر این روند نظارت دارد گفت: نیکوکاران علاقه‌مند به مشارکت در «طرح محسنین» و «اکرام ایتام» می‌توانند با مراجعه به سایت mohsenin.ir و emdad.ir/ekram یا ادارات کمیته امداد در سطح استان در این طرح ثبت‌نام و یا عدد یک را به شماره 30003333 پیامک کنند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۱,۳۶۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید