جزییات خبر

دوشنبه / ۲۶ آبان ۱۳۹۹ / ۱۴:۰۰
سرویس : چهارمحال بختیاری
کد خبر : ۱۷۸۵۷۷
گزارشگر : ۸۹

13 واحد مسکونی در روستاهای محروم بازفت به بهره‌برداری رسید

(دوشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۹) ۱۴:۰۰

13 واحد مسکن مددجویی در 6 روستای محروم بازفت از توابع شهرستان کوهرنگ به بهره‌برداری رسیده است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، با حضور مهدی مسکنی، دبیر قرارگاه جهادی امام رضا(ع)، مدیرکل کمیته امداد استان و سرهنگ فولادی مسئول بسیج سازندگی یک واحد مسکن مددجویی از مجموع این 13 واحد در روستای دهناش صورت نمادین به بهره‌برداری رسیده است.  

علی ملک پور، مدیرکل کمیته امداد استان بیان کرد: این واحدهای مسکونی با مشارکت سپاه پاسداران ویژه خانواده‌های تحت حمایت فاقد مسکن و دارای شرایط احداث شده است.مجری اجرای این طرح‌ها قرارگاه جهادی امام رضا(ع) بوده است.

وی بابیان اینکه صعب‌العبور بودن برخی از این مناطق حمل مصالح ساختمانی را دشوار کرده بود که نیروهای بسیج سازندگی با تمام توان در این زمینه تلاش کردند افزود: 3 واحد مسکونی در روستای دهناش، 5 واحد در روستای باغ‌چنار، یک واحد در ارته، 2 واحد در تبرک علیا، یک واحد در مورز و یک واحد نیز در روستای گزستان تحویل مددجویان شده است.

مدیرکل کمیته امداد استان ادامه داد: تأمین مسکن مقاوم و ایمن برای خانواده‌های نیازمند در راستای توانمندسازی و کاهش بخشی از مشکلات اقتصادی آن‌ها انجام می‌شود. خیران و نیکوکارانی که قصد حمایت از خانواده‌های فاقد مسکن را دارند می‌توانند به ادارات کمیته امداد در سراسر استان و یا مراکز نیکوکاری مراجعه کنند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۱,۱۱۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید