جزییات خبر

چهارشنبه / ۲۸ آبان ۱۳۹۹ / ۱۰:۳۸
سرویس : چهارمحال بختیاری
کد خبر : ۱۷۸۶۳۱
گزارشگر : ۸۹

2800 مددجوی چهارمحال و بختیاری خدمات مشاوره و راهنمایی دریافت کردند

(چهارشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۹) ۱۰:۳۸

قائم‌مقام کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری گفت: طی 7 ماهه نخست امسال 2803 مددجوی کمیته امداد استان از خدمات مشاوره و راهنمایی بهره‌مند شده‌اند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، نجف علی حیدری بیان کرد: خدمات مشاوره و راهنمایی با هدف بهبود سلامت عمومی خانواده‌های تحت حمایت توسط مشاوران این نهاد  ارائه می‌شود.

وی افزود: مددجویان این نهاد می‌توانند خدمات مشاوره و راهنمایی را با توجه به شرایط شیوع ویروس کرونا از طریق تماس تلفنی و یا برقراری ارتباط از طریق فضای مجازی نیز دریافت کنند.

قائم‌مقام کمیته امداد استان عنوان کرد: در 7 ماهه نخست امسال 2803 مددجوی تحت حمایت کمیته امداد استان از خدمات مشاوره و راهنمایی(گروهی و فردی) در زمینه‌های مشاوره تحصیلی، خانواده، مهارت‌های زندگی، ازدواج و تربیت فرزندان بهره‌مند شده‌اند.

حیدری بابیان اینکه خانواده‌های مددجویان در صورت لزوم برای دریافت خدمات تخصصی مشاوره به کلینیک‌های روانشناسی معرفی می‌شوند گفت: 26 کلینیک تخصصی روانشناسی در راستای ارائه خدمات مشاوره و راهنمایی با کمیته امداد استان همکاری می‌کنند.

وی ادامه داد: طی این مدت 194 نفر از مددجویان با تشخیص مشاوران کمیته امداد استان برای دریافت خدمات تخصصی به این کلینیک‌ها معرفی شده‌اند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۹۸۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید