جزییات خبر

سه شنبه / ۸ تیر ۱۴۰۰ / ۱۶:۳۵
سرویس : چهارمحال بختیاری
کد خبر : ۱۸۳۰۲۵
گزارشگر : ۸۹
هم‌زمان با سراسر کشور انجام شد:

تقدیر کمیته امداد از اقدامات سپاه پاسداران چهارمحال و بختیاری

(سه شنبه ۸ تیر ۱۴۰۰) ۱۶:۳۵

سید مرتضی بختیاری با برگزاری جلسه ویدئو کنفرانس از اقدامات شایسته سپاه پاسداران در سراسر کشور در اجرای پویش ایران مهربان(حامی یابی) و مرحله سوم ایران همدل ـ اطعام مهدوی تقدیر کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، جاسم محمدی فارسانی نیز با حضور در محل فرماندهی سپاه قمر بنی هاشم(ع) پس از جلسه ویئو کنفرانس، از اقدامات سردار علی‌محمد اکبری تقدیر کردند.

مدیرکل کمیته امداد استان بیان کرد: پویش ایران همدل ـ اطعام مهدوی با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری از سال گذشته در 3 مرحله ماه مبارک رمضان، ماه محرم و صفر و رمضان 1400 برگزار شد.

وی ضمن تقدیر از مشارکت سپاه پاسداران، دفاتر ائمه جماعات در سراسر استان، بسیج، مؤسسات خیریه و مردم نیکوکار استان در این پویش افزود: در طول ماه مبارک رمضان امسال، 5 میلیارد و 55 میلیون تومان در قالب غذای گرم و بسته‌های معیشتی تهیه و میان نیازمندان تحت حمایت و غیر تحت حمایت توزیع شد.

محمدی در ادامه با اشاره به حمایت بسیجیان از طرح ایران مهربان گفت: 424 نفر(شامل بسیجیان، پاسداران و اقشار مختلف مردم) توسط بسیجیان به پویش ایران مهربان پیوستند و از 502 نفر از ایتام و فرزندان محسنین این نهاد حمایت می‌کنند.  

شایان ذکر است، نیکوکاران علاقه‌مند به مشارکت در «طرح محسنین» و «اکرام ایتام» می‌توانند با مراجعه به سایت mohsenin.ir  و emdad.ir/ekram  یا ادارات کمیته امداد در سطح استان در این طرح ثبت‌نام و با پرداخت ماهیانه حداقل30 هزار تومان سهمی در رشد و بالندگی این خانواده‌ها داشته باشند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۵۳۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید