جزییات خبر

یکشنبه / ۲۷ تیر ۱۴۰۰ / ۱۲:۵۹
سرویس : چهارمحال بختیاری
کد خبر : ۱۸۳۳۹۲
گزارشگر : ۸۹

31 آموزشگاه با عنوان «مدرسه همدل» در چهارمحال و بختیاری فعالیت می‌کنند

(یکشنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۰) ۱۲:۵۹

مدیرکل کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری گفت: 31 مدرسه غیرانتفاعی و هیئت امنایی استان در طرح مدارس همدل شرکت کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، جاسم محمدی فارسانی ضمن تقدیر از مشارکت مسئولان آموزش و پرورش در اجرای طرح مدارس همدل بیان کرد: این طرح با هدف ایجاد زمینه تحصیل رایگان دانش‌آموزان مستعد در مدارس غیرانتفاعی و هیئت امنایی استان اجرا شده است.

وی افزود: 31 مدرسه استان با حفظ عزت نفس دانش‌آموزان نیازمند استان زمینه تحصیل و بهره‌مندی آن‌ها از خدمات آموزشی، رفاهی و ورزشی این آموزشگاه‌ها را فراهم کرده‌اند.  

مدیرکل کمیته امداد استان تعداد دانش‌آموزان نیازمند مشغول به تحصیل در مدارس همدل استان را 60 نفر عنوان و خاطرنشان کرد: تربیت نیروی انسانی توانا و آموزش‌دیده و پرورش استعدادهای دانش‌آموزان خانواده‌های نیازمند از رویکردهای این نهاد است.

محمدی بابیان اینکه طرح مدارس همدل با هدف گسترش و توسعه عدالت آموزشی و تربیتی با همکاری مسئولان آموزش و پرورش و مدیران این 31 مدرسه اجرا شده است گفت: دانش‌آموزان تحت حمایت با اولویت معدل بالا به این مدارس معرفی می‌شوند.

وی با اشاره به حمایت کمیته امداد استان از 6 هزار دانش‌آموز و 1065 دانشجو و طلبه اضافه کرد: تمامی دانشجویان و دانش‌آموزان تحت حمایت از خدمات پرداخت کمک هزینه‌های تحصیلی و شهریه«ویژه دانشجویان» بهره‌مند هستند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۶۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید